Google Reklamları

Google Adwords, Google’ın 1000 short term loan sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir ve Google’ın gelirlerinin yaklaşık %90’nını oluşturur. Google’da reklam veren kullanıcıların reklamları Google’da ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümden bir tanesinde yer alır. Bir de Google’ın görüntülü reklam ağı bulunmaktadır. Görüntülü reklam ağı ise birçok sitede muhtemelen görmüş olduğunuz “Google Reklamları” ibaresiyle yer alan resim, video veya hareketli reklamlardır.

 

Google reklamlarında ücretlendirme tıklama başına maliyet ile gerçekleşir. Reklam veren bir günlük bütçe belirler ve reklamlar bu günlük bütçe dahilinde tıklama alır. Tıklama başına 2 month payday loans direct lenders maliyetler ise sektörden sektöre göre değişkenlik gösterir ve sektördeki rekabete göre belli olur. Örneğin bir sektörde tıklama başına maliyet 0,25 kuruş ve reklam veren 20 TL’lik bir günlük bütçe belirledi. Reklamlar 0,25 kuruştan tıklama alır ve belirlenen günlük bütçeye ulaşana kadar reklamlar tıklanmaya devam eder.

Geniş çaplı özellikleri ile birçok reklam aracından farklıdır. Reklam verenler reklamların gösterileceği ülke, bölge veya şehiri seçebilir. Bunun dışında reklamların gösterileceği gün ve saat aralığını belirleyebilir ayrıca reklamların gösterileceği yaş, cinsiyet gibi demografik özellikleri de seçebilirler.

Başarı tesadüf değildir. Portfolyomuzda yer alan markaların başarıları tesadüf değil verdiğimiz hizmetin kalitesidir.! Başarıyı yakalamak için iletişim sayfasındaki bilgilerimizden ulaşabiirsiniz.